| naam | Rolling Diafragma |
|---|---|
| Materiaal | CR VAN NBR NR EPDM FKM |
| Gebruiksscène | gasdrukregelaar |
| Model | HF-GMA-03 HF-GMA-46 HF-GMA-32 HF-GMA-49 HF-GMA-09 HF-GMA-42 HF-GMA-14 HF-GMA-SM3 |
| Druk | 0.1-1 MPa |
| naam | De splitsingsdiafragma van de membraanklep |
|---|---|
| Envieroment | Geneesmiddel, voedsel, chemisch product, enz. |
| Productmateriaal | PTFE+EPDM、 NBR |
| Grootte | Dn-10~dn-100 |
| Technologie | Samengesteld proces |
| Media | Liquid, Gas, Steam |
|---|---|
| Working Life | ≥50000h |
| Operating Temperature | -40°C To 120°C |
| Abrasion Resistance | Good |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Color | Black Or Customized |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Temperature Range | 0-200°F |
| Working Intervel | 35cm |
| Thickness | 3mm |
| Features | Aging Resistance, Good Sealing |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Abrasion, Tear |
| Temperature | 0-90°C |
| Fluid | Air, Water, Oil |
| Color | Black |
| naam | Rubber de Flenspakking van EPDM |
|---|---|
| Materiaal | PTFE+EPDM、 NBR |
| Productprestaties | Zure en alkaliweerstand, weerstand op hoge temperatuur, chemische weerstand |
| Eigenschappen | Starheid, sterkte, compressie, compensatoire reactie/veerkracht, |
| Het werken Envieroment | Geneesmiddel, chemisch voedsel, |
| Lekkage | Lage Lekkage |
|---|---|
| Spanning | Laag voltage |
| Stroompercentage | Hoog Stroomtarief |
| Temperatuur | Hoge temperatuur |
| Structuur | Integrale Structuur |
| Naam | Zelf-aangedreven pneumatisch diafragma |
|---|---|
| Gebruiksscenario | Industriële mechanische cilinder |
| Materiaal | NBR, NR, CR, FR |
| Eigenschappen | Het sterke verzegelen, het verouderen weerstand |
| Kleur | Zwart |
| Thickness | 3mm |
|---|---|
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
| Material | Rubber |
| Valve Operation | On/Off |
| Mounting Type | Direct Mount |
| Features | Aging Resistance, Good Sealing |
|---|---|
| Color | Black |
| Temperature | 0-90°C |
| Corrosion Resistance | High Corrosion Resistance |
| Fluid | Air, Water, Oil |