| Mounting Type | Direct Mount |
|---|---|
| Service Life | ≥1000000 Times |
| Working Intervel | 35cm |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
| Temperature Range | 0-200°F |
| naam | Van de het Voedselrang van PTFE Samengestelde Rubber de Flenspakking |
|---|---|
| Materiaal | PTFE+EPDM、 NBR |
| Het werken Envieroment | Geneesmiddel, chemisch voedsel, |
| Productprestaties | Weerstand op hoge temperatuur, chemische weerstand |
| Eigenschappen | Starheid, sterkte, compressie |
| naam | Samengestelde Diafragma van de klep het Rubber pakking PTFE |
|---|---|
| Toepassing | Membraanventiel |
| Productmateriaal | PTFE+EPDM、 NBR |
| Eigenschappen | Reactie, compensatoire, Lage naverkoopkosten |
| Model | Aangepast |
| Drukwaaier | 0-10 Bar |
|---|---|
| Naam van het product | Pulsventiel membraan |
| Kleur | zwart, wit, rood, enz. |
| Grootte | Op maat |
| Kenmerken | Hoge prestaties, duurzaamheid, enz. |
| Leven | 100.000 Keer |
|---|---|
| Ruis | ≤ 50 dB |
| Kracht | 1.2W |
| Spanning | DC12V |
| materiaal | Rubber |
| naam | Samengesteld Diafragma voor Farmaceutisch Materiaal |
|---|---|
| Materiaal | PTFE+EPDM、 NBR |
| Het werken Envieroment | Elektronische industrie, chemische en farmaceutische installaties |
| Productprestaties | Zure en alkaliweerstand, medische en gezondheidsrang |
| Eigenschappen | Goede starheid, sterkte en compressie, compensatoire reactie, |
| naam | Metende pompdiafragma |
|---|---|
| Materiaal | PTFE+EPDM |
| Kleur | Zwart/Grijs/Wit |
| Productprestaties | Zure en alkaliweerstand, overeenkomstig de vereisten van het medische en gezondheidsniveau |
| Eigenschappen | Goede starheid, sterkte en compressie, compensatoire reactie, |
| naam | Kleprubber Gelamineerd Diafragma |
|---|---|
| Materiaal | NBR, NR, CR, FR |
| Temperatuur | -35°~300° |
| Diameter | 51500mm |
| Toepassing | Pneumatische Klep |
| naam | Samengesteld Diafragma voor Elektronika, Geneesmiddelen, Voedsel en Chemische Industrie |
|---|---|
| Materiaal | PTFE+EPDM、 NBR |
| Prestaties | Corrosieweerstand, weerstand op hoge temperatuur, het verouderen weerstand, voedselrang |
| Eigenschappen | Goede starheid, sterkte, compressie, compensatoire reactie, |
| Het werken Envieroment | Geneesmiddel, voedsel, chemisch product, elektronikafabrieken |
| naam | De Pakkingsverbinding van Kit Diaphragm NR van pomptoebehoren |
|---|---|
| Materiaal | De 、 van PTFE+EPDM、 NBR |
| Het werken Envieroment | Elektronische industrie, chemische en farmaceutische installaties |
| Eigenschappen | Het verouderen weerstand, corrosieweerstand, goede elasticiteit |
| Kleur | Aangepast |