| naam | Hydraulisch Diafragma voor Industriële Marine Pumps |
|---|---|
| Materiaal | De 、 van PTFE+EPDM、 NBR |
| Kleur | Zwart/Grijs/Wit/enz. |
| Productprestaties | Zure en alkaliweerstand, overeenkomstig de vereisten van het medische en gezondheidsniveau |
| Eigenschappen | Goede starheid, sterkte en compressie, compensatoire reactie, |
| naam | Industrieel Samengesteld Diafragma |
|---|---|
| Materiaal | PTFE+EPDM、 NBR |
| Het werken Envieroment | Elektronische industrie, chemische en farmaceutische installaties |
| Productprestaties | Zure en alkaliweerstand, medische en gezondheidsrang |
| Kenmerken | Goede starheid, sterkte en compressie, compensatoire reactie, |
| Kenmerken | Hoge prestaties, duurzaamheid, enz. |
|---|---|
| Verpakking | Standaard de uitvoer verpakking |
| Naam van het product | Pulsventiel membraan |
| Temperatuurbereik | -60°C aan +200°C |
| Dikte | 0.2mm2.0mm |
| Operating Temperature | Wide Operating Temperature Range |
|---|---|
| Orifice Size | 25mm |
| Mounting Type | Direct Acting |
| Life Span | 50000 Times |
| Noise | Low Noise |
| Usage | 14 Inch Solenoid Valve |
|---|---|
| Mounting Type | Screw-in |
| Connection Type | Threaded |
| Operating Temperature | Wide Operating Temperature Range |
| Orifice Size | 25mm |
| Temperatuur van media | -20℃~80℃ |
|---|---|
| materialen | CR、、 FR VAN NBR、 NR |
| Levensduur | ≥1000000 tijden |
| Model | HF-DN25、 HF-Z-25、 HF-DN40 |
| Grootte | Aangepast |
| Temperatuur van media | -20℃~80℃ |
|---|---|
| Vorm | Aangepast |
| materialen | CR、、 FR VAN NBR、 NR |
| Levensduur | ≥1000000 tijden |
| Model | Turbo-DB16/40M/50M/75M/1.5 duim |
| Diameter | 5-1500mm |
|---|---|
| Valve Operation | On/Off |
| Maintenance | Easy To Clean And Maintain |
| Pressure Range | 0-100 Psi |
| Operation Mode | Normally Closed |
| naam | Tetrafluoroethylene de Flenspakking van het Samenstellings Rubberneopreen |
|---|---|
| Materiaal | PTFE+EPDM |
| Prestaties | Zure en Alkaliweerstand |
| Eigenschappen | Sterkte en compressie, reactie, compensatoire, Lage naverkoopkosten |
| Het werken Envieroment | Elektronische industrie, chemische en farmaceutische installaties |
| naam | Metende pompdiafragma |
|---|---|
| Materiaal | PTFE+EPDM |
| Kleur | Zwart/Grijs/Wit |
| Productprestaties | Zure en alkaliweerstand, overeenkomstig de vereisten van het medische en gezondheidsniveau |
| Toepassing | Metende Pomp |