| naam | Metende pompdiafragma |
|---|---|
| Materiaal | PTFE+EPDM |
| Kleur | Zwart/Grijs/Wit |
| Productprestaties | Zure en alkaliweerstand, overeenkomstig de vereisten van het medische en gezondheidsniveau |
| Eigenschappen | Goede starheid, sterkte en compressie, compensatoire reactie, |
| naam | De Uitrustingsptfe nr Metend Diafragma van pompdelen |
|---|---|
| Materiaal | De 、 van PTFE+EPDM、 NBR |
| Kleur | Aangepast |
| Eigenschappen | Het verouderen weerstand, corrosieweerstand, goede elasticiteit |
| Gebruiksscenario | Geneesmiddel, chemisch voedsel, |
| Treksterkte | Hoog |
|---|---|
| Flexibiliteit | Hoog |
| Kleuren | Zwart/wit/rood/blauw/groen/geel/etc. |
| Resistentie | Corrosie/abrasie/warmte |
| Duurzaamheid | Hoog |
| naam | Metende pompdiafragma |
|---|---|
| Materiaal | PTFE+EPDM |
| Kleur | Zwart/Grijs/Wit |
| Productprestaties | Zure en alkaliweerstand, overeenkomstig de vereisten van het medische en gezondheidsniveau |
| Eigenschappen | Goede starheid, sterkte en compressie, compensatoire reactie, |
| naam | Metende pompdiafragma |
|---|---|
| Materiaal | PTFE+EPDM、 NBR |
| Kleur | Zwarte/Grijs |
| Eigenschappen | Het verouderen weerstand, corrosieweerstand, goede elasticiteit |
| Proces | Samengesteld proces |
| Toepassing | Valve |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kleuren | Zwart |
| temperatuur | Hoge temperatuur |
| Druk | Gemiddelde druk |
| Max. Zuiglift | 7 m |
|---|---|
| Max. ontladingsdruk | 20 bar |
| Max. vacuüm | 0,5 bar |
| Max. differentiële vacuüm | 0,5 bar |
| Max. Differentiële Druk | 20 bar |
| Max. druk | 100 bar |
|---|---|
| Max. Differentiële Druk | 20 bar |
| Max. Stroomtarief | 10 m3/h |
| Max. Zuiglift | 7 m |
| Max. Deeltjesgrootte | 2 mm |
| Temperatuurbereik | -20°C aan +150°C |
|---|---|
| Max. Deeltjesgrootte | 2 mm |
| Max. Temperatuurverschil | 50°C |
| Max. vacuüm | 0,5 bar |
| Max. differentiële doorstroming | 10 m3/h |
| Materiaal | PTFE, EPDM, FKM |
|---|---|
| Max. differentiële viscositeit | 200 CSt |
| Max. Differentiële Druk | 20 bar |
| Max. ontladingsdruk | 20 bar |
| Max. Deeltjesgrootte | 2 mm |