| Max. differentiële doorstroming | 10 m3/h |
|---|---|
| Max. Stroomtarief | 10 m3/h |
| Max. Temperatuurverschil | 50°C |
| Max. ontladingshoofd | 20 m |
| Max. differentiële viscositeit | 200 CSt |
| Vloeistof | Lucht, Water, Olie |
|---|---|
| vermogen | 2W |
| Stroom | 0-20 l/min |
| Druk | 0-10 Bar |
| Toepassing | Industriële automatisering |
| Max. Zuiglift | 7 m |
|---|---|
| Max. Differentiële Druk | 20 bar |
| Max. Stroomtarief | 10 m3/h |
| Max. vacuüm | 0,5 bar |
| Max. differentiële doorstroming | 10 m3/h |
| Manufacturer | Solenoid Valve Co. |
|---|---|
| Temperature Range | -10°C To 80°C |
| Flow Rate | High Flow Rate |
| Pressure | 0-10 Bar |
| Fit | Drainer |
| Verlenging | Hoog |
|---|---|
| Gewicht | Licht |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vochtigheid | Hoog - laag |
| Treksterkte | Hoog |
| Pakket | Karton, houten behuizing enz. |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Het oppoetsen, het Zandstralen, Enz. |
| Kleuren | zwart, wit, rood, enz. |
| Drukbereik | 0-10 Bar |
| Dikte | 0.5mm10mm |
| Levensduur | 50000 keer |
|---|---|
| Stroom | 0-20 l/min |
| Brandnaam | OEM-producten |
| Toepassing | Industriële automatisering |
| Druk | 0-10 Bar |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Working Intervel | 35cm |
| Body Material | Stainless Steel |
| Media | Air |
| Thickness | 3mm |
| Max. ontladingshoofd | 20 m |
|---|---|
| Max. Temperatuurverschil | 50°C |
| Max. differentiële doorstroming | 10 m3/h |
| Max. ontladingsdruk | 20 bar |
| Max. differentiële viscositeit | 200 CSt |
| Flow | 0-20 L/min |
|---|---|
| Connection | Thread |
| Power | 2W |
| Size | 1/4 |
| Fluid | Air, Water, Oil |