| Application | Industrial Automation |
|---|---|
| Working Principle | Pilot Operated |
| Mounting Type | Screw-in |
| Orifice Size | 25mm |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Max. druk | 100 bar |
|---|---|
| Max. ontladingshoofd | 20 m |
| Max. Temperatuurverschil | 50°C |
| Max. Deeltjesgrootte | 2 mm |
| Max. Differentiële Druk | 20 bar |
| Dikte | 0.5mm10mm |
|---|---|
| Pakket | Karton, houten behuizing enz. |
| Vorm | Ronde, vierkant, rechthoek, enz. |
| MOQ | 100 stuks |
| grootte | aangepast |
| Vorm | Ronde, vierkant, rechthoek, enz. |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Het oppoetsen, het Zandstralen, Enz. |
| grootte | aangepast |
| MOQ | 100 stuks |
| Toepassing | Pulsventiel, pneumatische klep, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Het oppoetsen, het Zandstralen, Enz. |
|---|---|
| Toepassing | Pulsventiel, pneumatische klep, enz. |
| grootte | aangepast |
| materiaal | NBR, EPDM, PTFE, FKM, enz. |
| Drukbereik | 0-10 Bar |
| Temperatuurbereik | -20℃~+200℃ |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Het oppoetsen, het Zandstralen, Enz. |
| grootte | aangepast |
| Vorm | Ronde, vierkant, rechthoek, enz. |
| Pakket | Karton, houten behuizing enz. |
| Kracht | 2W |
|---|---|
| Grootte | 1/4 |
| Verbinding | Draad |
| Spanning | 24V |
| Temperatuur | 0-90°C |
| naam | Aangepaste heterotype pakking |
|---|---|
| Materiaal | PTFE+EPDM |
| Prestaties | Ontmoet het medische en gezondheidsniveau |
| Eigenschappen | Goede starheid, sterkte |
| Envieroment | Elektronische industrie, chemische en farmaceutische installaties |
| Kleur | Zwart/wit/rood/blauw/groen/geel/etc. |
|---|---|
| Gewicht | Licht |
| Druk | Hoog - laag |
| Grootte | Op maat |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Verbinding | Draad |
|---|---|
| materiaal | Roestvrij staal |
| Druk | 0-10 Bar |
| Brandnaam | OEM-producten |
| STROOM | 0-20 l/min |