| Color | Black Or Customized |
|---|---|
| Serie | QBY |
| Diaphragm Material | Nitrile Rubber |
| Temperature Range | -10°C To 80°C |
| Sealing | Good Sealing |
| Apllication | Pulse Valve |
|---|---|
| Actuation Method | Pneumatic |
| Structure | Diaphragm |
| Pressure Rating | 150 PSI |
| Max Working Pressure | 10 Bar |
| Surface Treatment | Smooth |
|---|---|
| Max Working Pressure | 10 Bar |
| Leakage Rate | 0.05% |
| Structure | Diaphragm |
| Media | Air |
| Material | Rubber |
|---|---|
| Body Material | Stainless Steel |
| Operation Mode | Normally Closed |
| Pressure Range | 0-100 Psi |
| Operating Pressure | 0-100 Psi |
| Color | Black Or Customized |
|---|---|
| Serie | QBY |
| Diaphragm Material | Nitrile Rubber |
| Usage Scene | Precipitator Equipment, Etc |
| Connection | Thread |
| Serie | QBY |
|---|---|
| Pressure | 0-10 Bar |
| Diaphragm Material | Nitrile Rubber |
| Fit | Drainer |
| Connection | Thread |
| Spanning | Laag voltage |
|---|---|
| Lekkage | Lage Lekkage |
| druk | Hoge druk |
| Geluid | met geringe geluidssterkte |
| Grootte | Op maat |
| Max. druk | 100 bar |
|---|---|
| Max. Differentiële Druk | 20 bar |
| Max. Stroomtarief | 10 m3/h |
| Max. ontladingsdruk | 20 bar |
| Max. Temperatuurverschil | 50°C |
| Spanning | Laag voltage |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Stroompercentage | Hoog Stroomtarief |
| Corrosiebestendigheid | Hoge corrosiebestendigheid |
| Fluid | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Connection | Thread |
| Pressure | 0-10 Bar |
| Brand | OEM |
| Flow | 0-20 L/min |