| Media | Air |
|---|---|
| Working Intervel | 35cm |
| Service Life | ≥1000000 Times |
| Thickness | 3mm |
| Temperature Range | 0-200°F |
| Max. Stroomtarief | 10 m3/h |
|---|---|
| Max. differentiële doorstroming | 10 m3/h |
| Max. differentiële viscositeit | 200 CSt |
| Max. differentiële vacuüm | 0,5 bar |
| Max. Differentiële Druk | 20 bar |
| Max. Zuiglift | 7 m |
|---|---|
| Max. druk | 100 bar |
| Max. Differentiële Druk | 20 bar |
| Max. viscositeit | 200 CSt |
| Max. Stroomtarief | 10 m3/h |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Pressure | Medium Pressure |
| Leakage Rate | 0.05% |
| Durability | High |
| Temperature | High Temperature |
| Duurzaamheid | Hoge Duurzaamheid |
|---|---|
| Stroompercentage | Hoog Stroomtarief |
| Corrosiebestendigheid | Hoge corrosiebestendigheid |
| Toepassing | Brede toepassing |
| Werktemperatuur | Brede werkende temperatuurwaaier |
| Stroompercentage | Hoog Stroomtarief |
|---|---|
| Spanning | Laag voltage |
| Verbinding | Ingepaste Verbinding |
| Geluid | met geringe geluidssterkte |
| Temperatuur | Hoge temperatuur |
| Service Life | ≥1000000 Times |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Valve Operation | On/Off |
| Pressure Rating | 150 PSI |
| Valve Type | Control Valve |
| naam | Farmaceutische de bekledingspakking van het voedselchemische product |
|---|---|
| Envieroment | Geneesmiddel, voedsel, chemisch product, enz. |
| Materiaal | PTFE+EPDM、 NBR |
| Grootte | Dn-10~dn-100 |
| Technologie | Samengesteld proces |
| werktemperatuur | Breed werktemperatuurbereik |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoge Duurzaamheid |
| Toepassing | Brede toepassing |
| Grootte | Op maat |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Brede toepassing |
|---|---|
| Temperatuur | Hoge temperatuur |
| Corrosiebestendigheid | Hoge corrosiebestendigheid |
| Stroompercentage | Hoog Stroomtarief |
| Verbinding | Ingepaste Verbinding |