| Materiaal | CR/FR/PTFE/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Kleur | Zwart/Grijs/Wit |
| Grootte | Volgens de tekening van de klant |
| Toepassing | Chemisch en fysiek |
| Vorm | Aangepast |
| Materiaal | NR/NBR/CR/FR/PTFE+EPDM |
|---|---|
| kleur | wit, zwart of aangepast |
| Maat | 13 mm |
| Toepassing | 0,5" bal |
| Merk | WILDEN, STRANDLOPER, GRACO-POMP |
| Materiaal | NR/NBR/CR/FR/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Grootte | Volgens de tekening van de klant |
| Toepassing | Algemeen |
| Merk | WILDEN/SANDPIPER/GRACO POMP |
| Materiaal | NR/NBR/CR/FR/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Kleur | wit, zwart of aangepast |
| Diameter | 5 - 1500 mm |
| Applicatie | Pomp, Klep |
| Oorsprong | China |
| Materiaal | NR/NBR/CR |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Grootte | Volgens de tekening van de klant |
| Prestaties | Uitstekende chemisch product en fysische eigenschappen |
| Merk | WILDEN/SANDPIPER/GRACO POMP |
| Materiaal | NR/NBR/CR/FR/PTFE/PTFE+EPDM |
|---|---|
| pasvorm | Pneumatische klep, pomp |
| Grootte | Volgens de tekening van de klant |
| Prestaties | Uitstekende chemisch product en fysische eigenschappen |
| Vorm | Aangepast |
| Materiaal | NR/NBR/CR |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Grootte | Aangepast |
| Prestaties | Uitstekende chemisch product en fysische eigenschappen |
| Vorm | Ronde, vierkant |
| naam | Het Rolling Diafragma van Cr, Diafragma van de Druk het Regelende Klep |
|---|---|
| Materiaal | NBR, NR, EPDM, FKM, CR |
| Toepassing | Gasdruk Regelende Installatie |
| Grootte | DN8 - DN200 of Aangepast |
| Model | GMA-09 of Douane |
| Materiaal | PTFE+EPDM |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Grootte | Volgens de tekening van de klant |
| Prestaties | Uitstekende chemisch product en fysische eigenschappen |
| Merk | WILDEN/SANDPIPER/GRACO POMP |
| Weerstand | Brandstoffen, koelvloeistoffen en oliën |
|---|---|
| Prestaties | Kan extremere temperaturen weerstaan |
| Kleur | Aangepast |
| Temperatuurwaaier | -67°F tot +400°F |
| Materiaal | FVMQ |