| Diafragmamaterialen | PTFE/EPDM |
|---|---|
| Media temperatuur | -10 tot 100 °C |
| Grootte | 10 | 25 | 40 | 50 | 80 | 100 |
| Sterilisatietemperatuur | Max. 150°C |
| Diafragma | Vervangingsdiafragma |
| Diafragmamaterialen | PTFE / PVDF / EPDM |
|---|---|
| Media temperatuur | -20 tot 100 °C |
| Grootte | 10 | 25 | 40 | 50 | 80 | 100 |
| Vacuüm | tot 70 (absoluut) mbar |
| Diafragma | Vervangingsdiafragma |
| Compressiereeks | laag |
|---|---|
| Drukwaaier | Hoog |
| Temperatuurbereik | Wijd |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Prestaties | Uitstekend. |
| Druk | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Hardheid | 60-90 kust A |
| application | Industrial |
|---|---|
| performance | Excellent |
| tolerance | ±0.02mm |
| hardness | 60-90 Shore A |
| delivery | Fast |
| Flexibiliteit | Flexibel |
|---|---|
| Toepassing | Wijd |
| Grootte | verschillende |
| Druk | Hoog |
| Het verzegelen | Luchtdicht |
| Media Temperature | -10 To 100 °C |
|---|---|
| Category | Wilden Parts |
| Weight | 0.087 Kg |
| Tensile Strength | 0.1 To 15Mpa |
| Durability | High Durability And Long Lifespan |
| Weerstand | Corrosiebestendig |
|---|---|
| Lekkage | laag |
| Toepassing | Wijd |
| Tolerantie | Nauwkeurig |
| Onderhoud | laag |
| Materiaal | NR/NBR/CR/FR/PTFE/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Kleur | Wit, Zwart, enz. |
| Grootte | Volgens technische tekening |
| Prestaties | Uitstekende chemisch product en fysische eigenschappen |
| Vorm | Aangepast |
| Materiaal | Neopreen |
|---|---|
| Model | 08-1010-51 |
| Applicatie | 2“ Pomp |
| Merk | WILDEN/SANDPIPER/GRACO POMP |
| Kleur | Zwart |