| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,02 mm |
| Toepassing | Industrieel |
| Temperatuur | Hoog |
| Aflevering | Snel. |
| color | Black |
|---|---|
| material | Rubber |
| temperature | High |
| performance | Excellent |
| delivery | Fast |
| Durability | High Durability And Long Lifespan |
|---|---|
| Tensile Strength | 0.1 To 15Mpa |
| Standard Or Nonstandard | Standard |
| Sealing | Airtight |
| Quality | Good Quality;Standard Quality |
| Onderhoud | laag |
|---|---|
| Weerstand | Corrosiebestendig |
| Lekkage | laag |
| Het verzegelen | Luchtdicht |
| Grootte | verschillende |
| Vacuum | Up To 70 Mbar (absolute) |
|---|---|
| Style | Mechanical Seal |
| Appliion | Hydraulic Breaker Hammer |
| Standard Or Nonstandard | Standard |
| Service | ODM, OEM |
| Materail | FKM;Etc. |
|---|---|
| Diaphragm Materials | NBR |
| Fit | SANDPIPER |
| Weight | 0.087 Kg |
| Style | Mechanical Seal |
| Materail | FKM;Etc. |
|---|---|
| Style | Mechanical Seal |
| Fit | SANDPIPER |
| Vacuum | Up To 70 Mbar (absolute) |
| Media Temperature | -10 To 100 °C |
| Materiaal | EPDM |
|---|---|
| Media temperatuur | -10 tot 100 °C |
| Grootte | 10 | 25 | 40 | 50 | 80 | 100 |
| Sterilisatietemperatuur | Max. 150 |
| Type | Vervangingsdiafragma |
| naam | Rolling Diafragma, de Klep Rubberdiafragma van de Brandstofregelgever |
|---|---|
| Materiaal | CR VAN NBR NR EPDM FKM |
| Gebruiksscène | Brandstofregelgever |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Levensduur | Meer dan 1000000 keer |
| Diafragmamaterialen | NBR |
|---|---|
| Media temperatuur | -10 tot 100 °C |
| Grootte | 10 | 20 | 25 | 40 | 50 | 65 | 80 | 100 | 125 | 150 |
| Vacuüm | tot 70 (absoluut) mbar |
| Diafragma | Vervangingsdiafragma |