| naam | Het Rubberdiafragma van de neopreenklep, het Diafragma van de Luchtcompressor, Roterend Blazend Klep |
|---|---|
| Materiaal | Cr-Neopreen |
| Het werk Temperatuur | -40℃~220℃ |
| Gebruiksscenario | Met kolen gestookte elektrische centrales, staalfabrieken, metallurgie, afvalverbranding |
| Dikte | 06-1.5 mm of Douane |
| Vorm | ESD |
|---|---|
| Kleur | - Goed. |
| Dikte | Ethernet-glasvezelkanaal |
| Grootte | 118*82.5*184cm |
| Slijtvastheid | - Goed. |
| Materiaal | Rubber |
|---|---|
| Temperatuur | Hoog |
| elasticiteit | Hoog |
| Grootte | aangepast |
| Compressiereeks | Laag |
| Diafragmamaterialen | EPDM |
|---|---|
| Media temperatuur | -10 tot 90 °C |
| Grootte | 10 | 20 | 25 | 40 | 50 | 65 | 80 | 100 | 125 | 150 |
| Eigenschappen | Lage gasdoorlaatbaarheid, Geschikt voor vacuüm, Ozon- en weerbestendig, Kan kortstondig met stoom wo |
| Type | Vervangingsdiafragma |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Druk | Hoog |
| Chemische weerstand | Hoog |
| Slijtvastheid | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Oppervlaktebehandeling | Glanz |
|---|---|
| Kleuren | Zwart |
| Lekkagetarief | 0.05% |
| Structuur | Diafragma |
| Druk | Gemiddelde druk |
| Stroom | 0.1A |
|---|---|
| temperatuur | -20 tot 80°C |
| Vorm | Oval |
| grootte | 8x6cm |
| Toepasselijk | Impulsklep |
| Oppervlaktebehandeling | Het oppoetsen, het Zandstralen, Enz. |
|---|---|
| Vorm | Ronde, vierkant, rechthoek, enz. |
| materiaal | NBR, EPDM, PTFE, FKM, enz. |
| Temperatuurbereik | -20℃~+200℃ |
| grootte | aangepast |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel |
| Temperatuur | Hoog |
| Druk | Hoog |
| Grootte | aangepast |
| shape | Round |
|---|---|
| material | Rubber |
| performance | Excellent |
| size | Customized |
| durability | High |