| Drukbereik | 0-10 Bar |
|---|---|
| Toepassing | Pulsventiel, pneumatische klep, enz. |
| grootte | aangepast |
| Dikte | 0.5mm10mm |
| Pakket | Karton, houten behuizing enz. |
| Stroom | 0-20 l/min |
|---|---|
| vermogen | 2W |
| Spanning | 24V |
| Drukweerstand | 10 bar |
| Levensduur | 50000 keer |
| Brandnaam | OEM-producten |
|---|---|
| Kracht | 2W |
| Druk | 0-10 Bar |
| Verbinding | Draad |
| Drukweerstand | 10 bar |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Materiaal | Samengesteld |
| Druk | Hoog - laag |
| Gewicht | Licht |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Kleur | Zwart/wit/rood/blauw/groen/geel/etc. |
|---|---|
| Temperatuur | Kamertemperatuur |
| Resistentie | Corrosie/abrasie/warmte |
| Dikte | 0.1mm3mm |
| Verlenging | Hoog |
| Verbinding | Draad |
|---|---|
| Vloeistof | Lucht, Water, Olie |
| Materiaal | roestvrij staal |
| grootte | 1/4 |
| Brandnaam | OEM-producten |
| Weerstand | Oliën, oplosmiddelen, benzine en vloeistoffen op petroleumbasis |
|---|---|
| Prestaties | Weerstand tegen extreme hete en koude temperaturen, slijtage, water- en gasdoorlaatbaarheid |
| Kleur | Aangepast |
| Temperatuurwaaier | -40°F tot +212°F |
| Materiaal | NBR |
| Weerstand | Hitte, ozon, zonlicht en veroudering |
|---|---|
| Eigenschap | Uitstekend bestand tegen water, stoom, basen, zuren en oxidanten |
| hardheid | 40 tot 80 durometer, Shore A |
| Temperatuur | -40°F tot 250°F |
| Rubbermateriaal | EPDM |
| Prestaties | Uitstekend. |
|---|---|
| Druk | Hoog |
| Toepassing | Industrieel |
| Aflevering | Snel. |
| Vorm | Rond |
| durability | High |
|---|---|
| type | Diaphragm Seals |
| performance | Excellent |
| shape | Round |
| temperature | High |