| Spanning | 24V |
|---|---|
| Drukweerstand | 10 bar |
| Druk | 0-10 Bar |
| Toepassing | Industriële automatisering |
| Brandnaam | OEM-producten |
| Materiaal | PTFE EPDM |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Grootte | doctorandus in de letteren 8 tot 100 |
| Prestaties | Langere levensduur |
| Vorm | Aangepast |
| Kleuren | Zwart |
|---|---|
| Pakket | Doos |
| Druk | 0.2-0.8MPA |
| Vorm | Oval |
| temperatuur | -20 tot 80°C |
| temperatuur | -20 tot 80°C |
|---|---|
| Ruis | ≤ 50 dB |
| Vorm | Oval |
| Druk | 0.2-0.8MPA |
| grootte | 8x6cm |
| Max. Temperatuurverschil | 50°C |
|---|---|
| Max. Zuiglift | 7 m |
| Max. Deeltjesgrootte | 2 mm |
| Max. differentiële vacuüm | 0,5 bar |
| Max. ontladingsdruk | 20 bar |
| Max. ontladingshoofd | 20 m |
|---|---|
| Max. vacuüm | 0,5 bar |
| Max. Differentiële Druk | 20 bar |
| Max. Temperatuurverschil | 50°C |
| Max. Stroomtarief | 10 m3/h |
| Max. vacuüm | 0,5 bar |
|---|---|
| Max. differentiële vacuüm | 0,5 bar |
| Temperatuurbereik | -20°C aan +150°C |
| Max. differentiële doorstroming | 10 m3/h |
| Max. ontladingsdruk | 20 bar |
| materiaal | Silicaat |
|---|---|
| Gewicht | Licht |
| grootte | aangepast |
| Resistentie | Hoog |
| Drukbereik | 0-10 Bar |
| materiaal | NBR, EPDM, PTFE, FKM, enz. |
|---|---|
| Vorm | Ronde, vierkant, rechthoek, enz. |
| Pakket | Karton, houten behuizing enz. |
| MOQ | 100 stuks |
| Toepassing | Pulsventiel, pneumatische klep, enz. |
| Max. viscositeit | 200 CSt |
|---|---|
| Max. differentiële vacuüm | 0,5 bar |
| Max. differentiële viscositeit | 200 CSt |
| Materiaal | PTFE, EPDM, FKM |
| Max. Differentiële Druk | 20 bar |