| Max. ontladingsdruk | 20 bar |
|---|---|
| Max. differentiële viscositeit | 200 CSt |
| Max. differentiële doorstroming | 10 m3/h |
| Max. ontladingshoofd | 20 m |
| Max. viscositeit | 200 CSt |
| Druk | Hoge druk |
|---|---|
| Structuur | Integrale Structuur |
| Spanning | Laag voltage |
| Lekkage | Lage Lekkage |
| materiaal | Roestvrij staal |
| Spanning | 24V |
|---|---|
| Drukweerstand | 10 bar |
| grootte | 1/4 |
| Brandnaam | OEM-producten |
| Temperatuur | 0-90°C |
| Grootte | 1/4 |
|---|---|
| Temperatuur | 0-90°C |
| Verbinding | Draad |
| Drukweerstand | 10 bar |
| Toepassing | Industriële automatisering |
| Weerstand | Schimmel resistent |
|---|---|
| Prestaties | Geurloos, smaakloos, peroxidevrij |
| Kleur | Rood/oranje, zwart, grijs, blauw, wit en doorschijnend |
| Temperatuurwaaier | -175°F tot 482°F |
| Rang | Voedsel |
| Brandnaam | OEM-producten |
|---|---|
| Spanning | 24V |
| Temperatuur | 0-90°C |
| Drukweerstand | 10 bar |
| Stroom | 0-20 l/min |
| Verbinding | Draad |
|---|---|
| Levensduur | 50000 keer |
| Drukweerstand | 10 bar |
| Spanning | 24V |
| Vloeistof | Lucht, Water, Olie |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Zwart/wit/rood/blauw/groen/geel/etc. |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Vochtigheid | Hoog - laag |
| Materiaal | Samengesteld |
| temperatuur | 0-90°C |
|---|---|
| STROOM | 0-20 l/min |
| Vloeistof | Lucht, Water, Olie |
| Spanning | 24V |
| Verbinding | Draad |
| Max. Stroomtarief | 10 m3/h |
|---|---|
| Max. vacuüm | 0,5 bar |
| Max. Zuiglift | 7 m |
| Max. viscositeit | 200 CSt |
| Max. Differentiële Druk | 20 bar |