| naam | Solenoïde het Doseren de Metende Pompdiafragma van het Pomp Mechanisch Diafragma |
|---|---|
| Materiaal | De 、 van PTFE+EPDM、 NBR |
| Het werken Envieroment | Elektronische industrie, chemische en farmaceutische installaties |
| Eigenschappen | Het verouderen weerstand, corrosieweerstand, goede elasticiteit |
| Levensduur | ≥1000000 tijden |
| Duurzaamheid | Hoge Duurzaamheid |
|---|---|
| Structuur | Integrale Structuur |
| Verbinding | Ingepaste Verbinding |
| Het verzegelen | Het goede verzegelen |
| Lekkage | Lage Lekkage |
| Drukwaaier | 0-10 Bar |
|---|---|
| Naam van het product | Pulsventiel membraan |
| Dikte | 0.2mm2.0mm |
| Kenmerken | Hoge prestaties, duurzaamheid, enz. |
| Verpakking | Standaard de uitvoer verpakking |
| Stroom | 0.1A |
|---|---|
| Pakket | Doos |
| materiaal | Rubber |
| Druk | 0.2-0.8MPA |
| Toepasselijk | Impulsklep |
| Kleur | Zwart/wit/rood/blauw/groen/geel/etc. |
|---|---|
| Grootte | aangepast |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Temperatuur | Kamertemperatuur |
| Vorm | Diafragma |
| grootte | aangepast |
|---|---|
| Levensduur | 5-10 jaar |
| Drukbereik | 0.5-2.5Mpa |
| Kleuren | Zwart |
| Structuur | Diafragma |
| Grootte | aangepast |
|---|---|
| Flexibiliteit | Hoog |
| Materiaal | Vervaardiging |
| Gewicht | Licht |
| Resistentie | Corrosie/abrasie/warmte |
| Kenmerken | Hoge prestaties, duurzaamheid, enz. |
|---|---|
| Kleur | zwart, wit, rood, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Vlot, Geweven, Enz. |
| Materiaal | Silicone, EPDM, NBR, enz. |
| Temperatuurbereik | -60°C aan +200°C |
| Geluid | met geringe geluidssterkte |
|---|---|
| Het verzegelen | Het goede verzegelen |
| Structuur | Integrale Structuur |
| Temperatuur | Hoge temperatuur |
| Lekkage | Lage Lekkage |
| Modelnummer | DB112 |
|---|---|
| Materiaal | NBR+roestvrij staal |
| Pakket | Karton, houten behuizing, enz. |
| Voordeel | Scheurweerstand, het verouderen weerstand |
| Werkdruk | 0.15~0.85Mpa |