| temperatuur | Hoge temperatuur |
|---|---|
| grootte | aangepast |
| Toepassing | Valve |
| materiaal | Rubber |
| Lekkagetarief | 0.05% |
| Dikte | 3 mm |
|---|---|
| Druk | Gemiddelde druk |
| Toepassing | Valve |
| Kleuren | Zwart |
| Structuur | Diafragma |
| Structure | Diaphragm |
|---|---|
| Color | Black |
| Application | Valve |
| Leakage Rate | 0.05% |
| Durability | High |
| Naam | Rolling Diafragma |
|---|---|
| Materiaal | CR VAN NBR NR EPDM FKM |
| Toepassing | Gasdrukregelaar |
| Identiteitskaart | 22-170 mm |
| OD | 38-216 mm |
| naam | Rolling Diafragma, Stof Versterkt Diafragma |
|---|---|
| Materiaal | NBR, NR, EPDM, FKM, CR, ENZ. |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Het werk Temperatuur | - 20℃~80℃ |
| Technieken | fabricage |
| naam | Het Diafragma van de duikers Metende Pomp Hydraulische het Doseren Pomp Kit Seal |
|---|---|
| Materiaal | De 、 van PTFE+EPDM、 NBR |
| Kleur | Zwart/Grijs/Wit/enz. |
| Productprestaties | Zure en alkaliweerstand, overeenkomstig de vereisten van het medische en gezondheidsniveau |
| Eigenschappen | Goede starheid, sterkte en compressie, compensatoire reactie, |
| naam | Het meten Pompdiafragma Kit Seal de van MILTON ROY Dosing/ |
|---|---|
| Materiaal | De 、 van PTFE+EPDM、 NBR |
| Kleur | Zwart/Grijs/Wit |
| Productprestaties | Zure en alkaliweerstand, overeenkomstig de vereisten van het medische en gezondheidsniveau |
| Toepassing | Het meten Pomp de van MILTON ROY Dosing/ |
| Druk | Middelgrote Druk |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Levensduur | 5-10 jaar |
| Structuur | Diafragma |
| Lekkagetarief | 0,05% |
| Productnaam | Pulsventiel membraan |
|---|---|
| Gewicht | Licht |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Oppervlakte | Glanz |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Verpakking | Standaard de uitvoer verpakking |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal | Silicone, EPDM, NBR, enz. |
| Drukwaaier | 0-10 Bar |
| Naam van het product | Pulsventiel membraan |