| Kleur | Zwart |
|---|---|
| grootte | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Glanz |
| Dikte | 3 mm |
| Toepassing | klep |
| temperatuur | Hoge temperatuur |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Oppervlaktebehandeling | Glanz |
| Structuur | Diafragma |
| Kleuren | Zwart |
| Dikte | 3 mm |
|---|---|
| Structuur | Diafragma |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Drukbereik | 0.5-2.5Mpa |
| Levensduur | 5-10 jaar |
| Druk | Gemiddelde druk |
|---|---|
| Kleuren | Zwart |
| Drukbereik | 0.5-2.5Mpa |
| Levensduur | 5-10 jaar |
| Vorm | Rond |
| Pressurerange | 0 To 10 Bar |
|---|---|
| Working Principle | Pilot Operated |
| Sealing | Good Sealing |
| Operatingvoltage | 12V / 24V / 110V / 220V (depending On Solenoid Valve) |
| Material | NBR (Nitrile Butadiene Rubber) |
| Materiaal | NR/NBR/CR/FR/PTFE/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Grootte | Volgens de tekening van de klant |
| Toepassing | Elektrische centrales, staalfabrieken, metallurgie, afvalverbranding |
| Vorm | Aangepast |
| materiaal | Rubber |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Drukbereik | 0.5-2.5Mpa |
| temperatuur | Hoge temperatuur |
| Lekkagetarief | 0.05% |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Dikte | 3 mm |
| Structuur | Diafragma |
| Toepassing | klep |
| Levensduur | 5-10 jaar |
| Temperature | High Temperature |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Lifespan | 5-10 Years |
| Application | Valve |
| Pressure | Medium Pressure |
| Drukbereik | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Dikte | 3 mm |
| Toepassing | Valve |
| Levensduur | 5-10 jaar |
| Duurzaamheid | Hoog |