| naam | Rolling Diafragma |
|---|---|
| Materiaal | CR VAN NBR NR EPDM FKM |
| Het werk Temperatuur | - 20℃~80℃ |
| Het gebruiken van scènes | gasdrukregelaar |
| Eigenschap | Doekproces |
| Druk | Hoog |
|---|---|
| Dikte | 0.210mm |
| Temperatuur | Hoog |
| Slijtvastheid | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Dikte | 0.210mm |
|---|---|
| Grootte | aangepast |
| De kracht van tranen | Hoog |
| elasticiteit | Hoog |
| Compressiereeks | Laag |
| Model | GMA-03 Or Custom |
|---|---|
| Abrasion Resistance | High |
| Media | Gas |
| Usage | Used In Valves To Control The Flow Of Fluids |
| Tear Strength | High |
| Dikte | 0.210mm |
|---|---|
| Scheursterkte | Hoog |
| Vorm | Rond |
| Elasticiteit | Hoog |
| Weerstand | Hoog |
| Compatibility | Compatible With Various Fluids |
|---|---|
| Port Size | DV6-DV16 |
| Sample | OEM ODM |
| Usage Scene | Gas Pressure Regulator |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Pressure | High |
|---|---|
| Sample | OEM ODM |
| Abrasion Resistance | High |
| Model | GMA-03 Or Custom |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| elasticiteit | Hoog |
|---|---|
| Dikte | 0.210mm |
| Temperatuur | Hoog |
| De kracht van tranen | Hoog |
| Chemische weerstand | Hoog |
| Dikte | 0.210mm |
|---|---|
| Grootte | aangepast |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Chemische weerstand | Hoog |
| Temperatuur | Hoog |
| Drukbereik | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| grootte | Op maat |
| Druk | Gemiddelde druk |
| Dikte | 3 mm |
| Kleur | Zwart |