| Max. Deeltjesgrootte | 2 mm |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -20°C aan +150°C |
| Max. ontladingsdruk | 20 bar |
| Max. ontladingshoofd | 20 m |
| Max. Stroomtarief | 10 m3/h |
| Max. druk | 100 bar |
|---|---|
| Max. viscositeit | 200 CSt |
| Max. differentiële vacuüm | 0,5 bar |
| Max. Temperatuurverschil | 50°C |
| Temperatuurbereik | -20°C aan +150°C |
| Max. vacuüm | 0,5 bar |
|---|---|
| Max. Temperatuurverschil | 50°C |
| Max. ontladingshoofd | 20 m |
| Max. differentiële viscositeit | 200 CSt |
| Max. viscositeit | 200 CSt |
| Spanning | 24V |
|---|---|
| Vloeistof | Lucht, Water, Olie |
| Drukweerstand | 10 bar |
| Stroom | 0-20 l/min |
| grootte | 1/4 |
| Vorm | Ronde, vierkant, rechthoek, enz. |
|---|---|
| materiaal | NBR, EPDM, PTFE, FKM, enz. |
| Toepassing | Pulsventiel, pneumatische klep, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Het oppoetsen, het Zandstralen, Enz. |
| Pakket | Karton, houten behuizing enz. |
| Toepassing | Brede toepassing |
|---|---|
| Verbinding | Ingepaste Verbinding |
| temperatuur | Hoge temperatuur |
| Ruis | Geruisloos |
| Stroompercentage | Hoog Stroomtarief |
| Materiaal | PTFE, EPDM, FKM |
|---|---|
| Max. ontladingshoofd | 20 m |
| Max. differentiële vacuüm | 0,5 bar |
| Max. Stroomtarief | 10 m3/h |
| Max. Temperatuurverschil | 50°C |
| Max. ontladingsdruk | 20 bar |
|---|---|
| Max. Deeltjesgrootte | 2 mm |
| Max. ontladingshoofd | 20 m |
| Max. Stroomtarief | 10 m3/h |
| Temperatuurbereik | -20°C aan +150°C |
| Weerstand | Oplosmiddelen op olie- en aardoliebasis |
|---|---|
| Toepassing | Apparatuur in alle branches |
| Steun | Met of zonder drukgevoelige lijm (PSA) |
| Temperatuurwaaier | -40°F tot +230°F |
| Dikte | 1/64″ tot 3/8″ |
| Weerstand | Hitte, ozon, zonlicht en veroudering |
|---|---|
| Prestaties | Superieure veerkracht, hoge weerstand tegen scheuren en schuren, treksterkte, goede drukvastheid en |
| Eigenschap | Niet giftig, niet-strepend en bestand tegen water, zuren, alcohol, organische zouten en basen |
| hardheid | 20 tot 90 durometer, Shore A |
| Kleur | Doorschijnend (zacht) tot zwart (hard) |