| Chemical Resistance | Good |
|---|---|
| Elasticity | High |
| Seivice Life | ≥1000000 Times |
| Media | Water, Gas, Oil, Gasoline, Air |
| Working Environment | Low Pressure |
| Service Life | ≥1000000 Times |
|---|---|
| Tensile Strength | 1500 PSI |
| Durability | High |
| Packing | Plastic+carton |
| Elongation | 300% |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Structuur | Diafragma |
| Oppervlaktebehandeling | Glanz |
| Vorm | ronde |
| Drukwaaier | 0.5-2.5Mpa |
| Grootte | aangepast |
|---|---|
| Flexibiliteit | Hoog |
| Dikte | 0.210mm |
| Resistentie | Hoog |
| Compressiereeks | Laag |
| Materiaal | EPDM |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Grootte | 10 |
| Vorm | Met afstandsmouwen |
| Type | Vervangingsdiafragma |
| materiaal | Rubber |
|---|---|
| Kleuren | Zwart |
| Toepasselijk | Impulsklep |
| Kracht | 1.2W |
| Spanning | DC12V |
| Spanning | DC12V |
|---|---|
| Stroom | 0.1A |
| Toepasselijk | Impulsklep |
| Pakket | Doos |
| materiaal | Rubber |
| Size Range | 1/4" To 2" Diameter |
|---|---|
| Abrasion Resistance | Good |
| Surface Finish | Smooth, Polished, Etc. |
| Connection Type | Threaded, Flanged, Welded, Etc. |
| Flexibility | High |
| Kleuren | Zwart |
|---|---|
| grootte | aangepast |
| Structuur | Diafragma |
| Oppervlaktebehandeling | Glanz |
| Lekkagetarief | 0.05% |
| Diafragmamaterialen | EPDM |
|---|---|
| Media temperatuur | -10 tot 100 °C |
| Grootte | 8 | 10 | 25 | 40 | 50 | 80 | 100 |
| Sterilisatietemperatuur | Max. 150°C |
| Diafragma | Vervangingsdiafragma |