| naam | De Verbinding van het het Messingsroestvrije staal NBR van de solenoïdeklep |
|---|---|
| Materiaal | NBR, enz. |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Het Seiviceleven | ≥1000000 tijden |
| Grootte | DV6-DV16 of Aangepast |
| Cost-Effective | Yes |
|---|---|
| Size | From DN6 To DN200 |
| Flow Rate | Customized |
| Installation | Easy |
| Flexibility | High |
| Flow Rate | Customized |
|---|---|
| Temperature Range | -40°C To 120°C |
| Size | From DN6 To DN200 |
| Application | Pneumatic And Hydraulic Systems |
| Cost | Affordable |
| Diafragmamaterialen | EPDM |
|---|---|
| Media temperatuur | -10 tot 100 °C |
| Grootte | 8 | 10 | 25 | 40 | 50 | 80 | 100 |
| Toepassingen | Farmaceutisch, biotechnologisch, eten en drinken |
| Diafragma | Vervangingsdiafragma |
| Leakage Rate | ≤0.1% |
|---|---|
| Size Range | 1/4" To 2" Diameter |
| Media | Liquid, Gas, Steam |
| Working Life | ≥50000h |
| Cost | Affordable |
| Modelnummer | DB112 |
|---|---|
| Materiaal | NBR+roestvrij staal |
| Pakket | Karton, houten behuizing, enz. |
| Voordeel | Scheurweerstand, het verouderen weerstand |
| Werkdruk | 0.15~0.85Mpa |
| Modelnummer | DB112 |
|---|---|
| Materiaal | NBR+roestvrij staal |
| Pakket | Karton, houten behuizing, enz. |
| Voordeel | Scheurweerstand, het verouderen weerstand |
| Werkdruk | 0.15~0.85Mpa |
| naam | LGP-Metende Pomp Kit Seal Diaphragm van het Duikers de Hydraulische Mechanische Diafragma |
|---|---|
| Materiaal | De 、 van PTFE+EPDM、 NBR |
| Kleur | Zwart/Grijs/Wit |
| Productprestaties | Zure en alkaliweerstand, overeenkomstig de vereisten van het medische en gezondheidsniveau |
| Eigenschappen | Goede starheid, sterkte en compressie, compensatoire reactie, |
| Stroom | 0-20 l/min |
|---|---|
| Kracht | 2W |
| Grootte | 1/4 |
| Levensduur | 50000 keer |
| Spanning | 24V |
| Drukwaaier | 0.1-2.5Mpa |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -20℃-150℃ |
| Materiaal | NBR, EPDM, FKM, PTFE, enz. |
| Type verbinding | Draad, flens, klem, enz. |
| Levensduur | Meer dan 5 jaar |