| Tensile Strength | Good |
|---|---|
| Color | Black |
| Working Temperature | - 20℃~80℃ |
| Resistance | High |
| Compression Set | Low |
| Compression Set | Low |
|---|---|
| Tear Strength | High |
| Shape | Diaphragm |
| Tensile Strength | Good |
| Resistance | High |
| Service Life | ≥1000000 Times |
|---|---|
| Tear Strength | High |
| Feature | Cloth Process |
| Tensile Strength | Good |
| Working Temperature | - 20℃~80℃ |
| Material | Rubber |
|---|---|
| Shape | Round |
| Elasticity | High |
| Temperature | High |
| Thickness | 0.2-10mm |
| Naam | Diafragma voor Metend Materiaal |
|---|---|
| Materiaal | PTFE+EPDM、 NBR |
| Productprestaties | Zure en alkaliweerstand, overeenkomstig de vereisten van het medische en gezondheidsniveau |
| Eigenschappen | Goede starheid, sterkte en compressie, compensatoire reactie, |
| Het werken Envieroment | Elektronische industrie, chemische en farmaceutische installaties |
| naam | DE TWEERICHTINGSuitrusting VAN HET SOLENOÏDEdiafragma |
|---|---|
| Materiaal | NBR, NR, CR, FR |
| pasvorm | ASCO-de Pneumatische Klep van de Solenoïdeklep |
| Macht | Solenoïde |
| Model | 11/2 BINNEN of Aangepast |
| naam | Het samengestelde Diafragma van PTFE EPDM voor het Meten |
|---|---|
| Materiaal | De 、 van PTFE+EPDM、 NBR |
| Gebruiksscenario | Geneesmiddel, chemisch voedsel, |
| OD | 40-200 mm |
| Eigenschappen | Hoge en lage temperatuurweerstand, lange levensduur |
| Toepassing | Klep |
|---|---|
| Levensduur | 5-10 jaar |
| Grootte | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Glanz |
| Materiaal | Rubber |
| Media | Air |
|---|---|
| Pressure Rating | 150 PSI |
| Actuation Method | Pneumatic |
| Pressure Range | 0-100 Psi |
| Diameter | 5-1500mm |
| Installation Type | Screw-in |
|---|---|
| Operatingvoltage | 12V / 24V / 110V / 220V (depending On Solenoid Valve) |
| Corrosion Resistance | High Corrosion Resistance |
| Sealing | Good Sealing |
| Temperature Range | -20°C To 80°C |