| Materiaal | Rubber |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Dikte | 0.210mm |
| Compressiereeks | Laag |
| Vorm | Rond |
| Elongation | Elastic |
|---|---|
| Working Environment | Low Pressure |
| Working Temperature | - 20℃~80℃ |
| Abrasion Resistance | High |
| Compression Set | Low |
| naam | Het Rolling Diafragma, het Diafragma van Doekiserted, Stof verpakte Gelamineerd Rubberklepdiafragma |
|---|---|
| Materiaal | NR, NBR, FKM, CR, EPDM |
| Gebruiksscène | Gasdrukregelaar, Voltageregelgever, Compressorgouverneur |
| Kleur | Zwarte, of Aangepast |
| werkomgeving | Bestand weerstand op hoge temperatuur, Zuur en alkali |
| Slijtvastheid | Hoog |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Temperatuur | Hoog |
| Vorm | Rond |
| De kracht van tranen | Hoog |
| Port Size | Standard |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Compression Set | Low |
| Color | Black |
| Shape | Diaphragm |
| naam | Digitale Metende Pompsignaal het Doseren Pomp Geschikt Rubberkit diaphragm |
|---|---|
| Materiaal | , NR |
| Eigenschappen | Elektronische industrie, chemische en farmaceutische installaties |
| Rang | Bestand tegen chemische media buiten zuur-basismetaal, elementenfluor |
| OD | 40-200 mm |
| naam | Uiterst dunne Rubberflenspakking Gelamineerde |
|---|---|
| Het werken Envieroment | Geneesmiddel, chemisch voedsel, |
| Materiaal | PTFE+EPDM、 NBR |
| Grootte | Dn-10~dn-100 |
| Technologie | Samengesteld proces |
| naam | Rolling Diafragma, Blazend Elektromagnetisch impuls-Klep Diafragma |
|---|---|
| Materiaal | FKM, CR, EPDM |
| Gebruiksscène | Gasdrukregelaar, Druk Regelende Klep |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Verpakking | Plastic+carton |
| naam | Rolling Diafragma |
|---|---|
| Materiaal | NBR NR EPDM |
| Gebruiksscène | gasdrukregelaar |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Druk | 0.1-1 MPa |
| Working Life | ≥50000h |
|---|---|
| Size Range | 1/4" To 2" Diameter |
| Media | Liquid, Gas, Steam |
| Operating Temperature | -40°C To 120°C |
| Leakage Rate | ≤0.1% |